Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 8
týden: 522
celkem: 55049
produkty v akci
Coca-Cola 2L
původní cena: 33,00 Kč
24,50 Kč
Pilsner Urquell 0,5L plech
původní cena: 27,90 Kč
24,90 Kč
Kelímek 0,3L bez potisku 50ks
původní cena: 46,00 Kč
40,00 Kč
nejnovější produkty

Obchodní podmínky

Pro samoodvozce je velkoobchod otevřen pondělí - pátek od 07.00-15,30 hodin. Platební karty bohužel vzhledem k vysokým poplatkům banky NEPŘIJÍMÁME.
Samoodvoz není třeba předem objednávat. Objednávky zboží rozvozu do Vaší provozovny přijímáme pouze telefonicky nebo e-mailem a to předem, avšak nejpozději do 10.00 hodin v den rozvozu. Zboží se platí řidiči, který také na místě odepíše na dodacím listě vrácené obaly. Při první objednávce prosíme uvádějte Vaše základní údaje: obchodní jméno, IČO, DIČ, přesnou adresu provozovny a tel.

Rozvozní dny (do většiny míst rozvážíme nejméně 2x v týdnu) dohodneme při první objednávce. Láhvové pivo, minerálky a limo v láhvích prodáváme po celých přepravkách, plasty po balení (obvykle 6, 12 nebo 24 ks), víno, lihoviny, chipsy a jiné dodáme i na ks. Cigarety pouze po kartónech. Veškeré Vaše dotazy Vám zodpovíme na telefonu nebo e-mailu (viz. kontakt).


Ceník, který uvádí ceny rozvozu Vám rádi poskytneme na vyžádání. Nestanovujeme nejmenší objem zboží nebo cenový limit pro rozvozy, ani nepodmiňujeme sortiment, můžete odebírat třeba jen vybrané položky ceníku, avšak prosíme o rozumné pochopení. Přiložený ceník je aktuální v den vytištění. Pokud máte ceník staršího data, upozorňujme na možné změny, zejména lihovin, ceník se aktualizuje dle nákupních podmínek.

Oznamovací povinnost příležitostných prodejců lihovin

Dle § 133 odst. 4 zákona o spotřebních daních je každá osoba, která prodává lihoviny (v lahvích i rozlévané) na veřejně přístupných sportovních a kulturních akcích, včetně tanečních zábav a diskoték, povinna nejpozději 3 pracovní dny před konáním akce o této činnosti písemně informovat celní úřad, v jehož územní působnosti se bude prodej uskutečňovat. Písemná informace musí obsahovat údaje o prodejci, časové vymezení prodeje a údaje o druhu a množství prodávaných lihovin. Oznámení lze podat i elektronicky, a to do datové schránky, příp. na emailovou adresu podatelny příslušného celního úřadu.
Za nesplnění této oznamovací povinnosti lze uložit pokutu až do výše jednoho milionu korun.

Při případné kontrole musí prodejce předložit:
• Doklady o nákupu lihovin (od registrovaného distributora lihu)
• Koncesi (Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin), kterou Vám vydá na žádost Živnostenský úřad
• Kopii oznámení Celnímu úřadu